Mateja, hvala za danes, bilo je res super! Sem se veselila in bilo je še boljše kot sem mislila!
V soboto smo šli na ogled mesta z Matejo- zelo priporočam!
Najlepša hvala za izredno zanimivo vodenje v petek po Trnovem, izvedela sva polno novih stvari.
Mateja - se vam moram zahvaliti za lepo vodenje po Trnovem. Upam, da se še vidiva.