Hvala vam za super vodenje in veliko novih informacij! Lep konec tedna
Spoštovani, hvala za obe vodstvi :)! Res sem/smo uživali. Počutiti se kot turist v svojem lastnem mestu je res lepo...sploh, če je to mesto Ljubljana ;).
Sam sem se pa še 'pomlajšal' ob spominih na gimnazijska vodstva profesorice umetnostne zgodovine ;). Vam želim lepo poletje.
Hallo Mateja, unser Partner ist sehr zufrieden und will auch die gleiche Program im September 2020, danke!
It was very interesting and felt like such a privilege to have a window into another part of the world, culture and history. Thank you to Mateja for sharing this virtual tour with us!