Piši o svoji izkušnji z nami

OBSTOJEČA MNENJA STRANK

No Title

22 julija, 2020

Mateja, hvala za danes, bilo je res super! Sem se veselila in bilo je še boljše kot sem mislila!

Irina

No Title

30 junija, 2020

V soboto smo šli na ogled mesta z Matejo- zelo priporočam!

Peter

No Title

1 junija, 2020

Najlepša hvala za izredno zanimivo vodenje v petek po Trnovem, izvedela sva polno novih stvari.

Barbara

No Title

1 junija, 2020

Mateja - se vam moram zahvaliti za lepo vodenje po Trnovem. Upam, da se še vidiva.

Irena
sl_SISlovenian
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram