Hvala Mateja. Obiskovalci so bili zeeelo zadovljni.
Liebe Mateja wir Danken fur die tolle Stadtfurung. Sicher kommen wir wieder, lg
Še enkrat zahvaljujem za lepo in prisrčno vodenje, ki me je vsebinsko obogatilo in mi polepšalo dan
Stadtführung war sehr interessant. Vielen Dank!