Piši o svoji izkušnji z nami

OBSTOJEČA MNENJA STRANK

No Title

19 maja, 2022

Hvala Mateja. Obiskovalci so bili zeeelo zadovljni.

Ajda

No Title

18 maja, 2022

Liebe Mateja wir Danken fur die tolle Stadtfurung. Sicher kommen wir wieder, lg

Melita

No Title

17 maja, 2022

Še enkrat zahvaljujem za lepo in prisrčno vodenje, ki me je vsebinsko obogatilo in mi polepšalo dan

Darinka

No Title

12 maja, 2022

Stadtführung war sehr interessant. Vielen Dank!

Gabriele
sl_SISlovenian
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram