Piši o svoji izkušnji z nami

OBSTOJEČA MNENJA STRANK

No Title

11 maja, 2022

Spoštovana Mateja! Hvala Vam za super, sproščeno in zanimivo vodenje po Ljubljani. Zelo smo bili navdušeni.

Tadeja

No Title

6 maja, 2022

Janez je 1.liga! Top Tura! Proveo nas je i kroz dvorac. Puno hvala!

Dinko

No Title

3 maja, 2022

Zdravo, Mateja,

Hvala ti za odlično vodneje, vse stranke so bile zelo zadovoljne.

Marko

No Title

26 aprila, 2022

Iskrena hvala za odlično vodenje po Ljubljani. Zelo smo uživali. Hvala. Z lepimi pozdravi

Cvetka
sl_SISlovenian
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram