Bilo je super, super! Hvala Vam punoo! Vidimo se i sa idućom grupom.
Es war ganz toll. Danke nochmal
Hvala puno na svemu! Odlično je sve bilo!
Zahvaljujem se u ime cijele naše škole. Svi su kolege oduševljeni vodstvom i zahvaljujemo što ste nam pomogli realizirati naš izlet u Ljubljani. Do neke nove suradnje,