Piši o svoji izkušnji z nami

OBSTOJEČA MNENJA STRANK

No Title

12 septembra, 2019

Alles wunderbar und den Gästen hat es super gefallen und waren mit der Stadtführung resp. mit Dir super zufrieden. Vielen Dank, liebe Mateja! Sonnige Grüsse aus der Schweiz

Sabine

No Title

19 avgusta, 2019

Thank you again for a great tour.

Mike

No Title

12 junija, 2019

Pozdravljeni, Naj se vam zahvalim za vodenje, naši gostje so bili izredno zadovoljni tako da odlično.

Anja

No Title

11 junija, 2019

My added THANK YOU for a wonderful time. Truly enjoyed our time with you, learned so much, and appreciated all the special effort!

Ann
sl_SISlovenian
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram