Piši o svoji izkušnji z nami

OBSTOJEČA MNENJA STRANK

No Title

19 decembra, 2016

Z ogledom centra smo bili vsi zelo zadovoljni.

Želimo vam srečno leto 2017.

Martina Slovenija

No Title

7 decembra, 2016

Dear Mateja, Thanks so much for the information, and for the lovely afternoon in Ljubljana. I was pleased to provide a 5 star review! Rome was fantastic, and the pasta class great fun. All the best to you and yours for a happy holiday season and a great 2017!

Mary USA

No Title

5 decembra, 2016

Sve je bilo dobro odrađeno, svi zadovoljni.

Hvala i vama Mateja.

Nadam se da ćemo imati još prilika za suradnju.Lijep pozdrav!

Gordana Hrvatska

No Title

30 novembra, 2016

Svi su vas jako pohvalili i bili zadovoljni. Osim vremena:-) ali na to nemožemo utjecati.

Hvala vam puno. Nadam se da ćemo biti u prilici još surađivati. Srdačan pozdrav

Lenka Hrvatska
sl_SISlovenian
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram