Z ogledom centra smo bili vsi zelo zadovoljni.
Želimo vam srečno leto 2017.
Dear Mateja, Thanks so much for the information, and for the lovely afternoon in Ljubljana. I was pleased to provide a 5 star review! Rome was fantastic, and the pasta class great fun. All the best to you and yours for a happy holiday season and a great 2017!
Sve je bilo dobro odrađeno, svi zadovoljni.
Hvala i vama Mateja.
Nadam se da ćemo imati još prilika za suradnju.Lijep pozdrav!
Svi su vas jako pohvalili i bili zadovoljni. Osim vremena:-) ali na to nemožemo utjecati.
Hvala vam puno. Nadam se da ćemo biti u prilici još surađivati. Srdačan pozdrav